Stetson Byers II – kožená baseballová čepice

Baseballová čepice je již od poloviny 50. let 20. století poměrně běžným a mimořádně oblíbeným doplňkem sportovního a volnočasového oblečení.. Čepice Stetson Byers II je příkladem, jak i zavedenému doplňku je možné dát jiný náboj.

Stetson Byers II je originální baseballová čepice, která je vyrobená z nubuku (semiše) s velmi jemným vlasem v hnědé barvě středně světlého, medového odstínu. Čepka má delší kšilt s padajícími okraji, které jsou olemované kůží v tmavším odstínu hnědé. Mírně padající okraje štítku poskytují zvýšenou ochranu před slunečním světlem, které dopadá mírně šikmo. Stejný odstín tmavší hnědé, který je použit k olemování štítku je použitý i na boku koruny čepice k dekorativnímu účelu. Na bocích čepice jsou našité zlatavé mosané destičky se jménem výrobce. Čepice je vyteplená a disponuje integrovanými klapkami na uši, které lze v případě potřeby jednoduše přehnout z vnitřku čepky.

Díky použitému materiálu i citlivě zvolené barevné kombinaci je Stetson Byers II jednoznačně volnočasová čepka, vhodná – díky zateplení a klapkám na uši – zejména pro zimní, jarní a podzimní období. Asi nejlépe bude ladit s hnědou či kávovou koženou parkou a odpovídajícími hnědými doplňky.

Stetson Byers II najdete na www.SEKORA.cz.

Stetson Byers II s vysunutými klapkami na uši

Stetson Byers II

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*