Pánský outfit pro inspiraci (VII)

Dnešní pánský outfit pro inspiraci názorně demonstruje sílu vhodně zvolených doplňků, které dotvářejí celkový vzhled. Ačkoliv jsou jednotlivé součásti tohoto outfitu ryze volnočasové, celkový vzhled je vyvážený a vhodný i pro běžné nošení do kanceláře, kde není vyžadován business dress code.

Poměrně nenápadný základ tohoto outfitu, který se skládá z černých jeansů a antracitového kašmírového svetru s okrouhlým výstřihem britské prestižní značky N.PEAL je mírně rozjasněn bílou košilí s jemnou, ale výraznější modrou kostičkou (značky Turnbull & Asser). Vzhledem k tomu, že svetr s okrouhlým výstřihem je sportovnější, byla i kostkovaná košile zvolena z klasických volnočasových součástí šatníku. Navíc svetr s okrouhlým výstřihem nechává vykouknout jen malé části košile okolo límce a rukávových manžet. Ale i tak má košile schopnost přidat k fádnějšímu základu trochu jiskry.

Dominantními komponenty dnešního outfitu jsou pruhovaná kašmírová šála a kostičkovaná vlněná čepice. Kašmírová šála z kolekce značky N.PEAL má jemné vodorovné proužky v monochromatických odstínech šedé (od téměř bílé až po černou), které jsou barevně doplněné proužky v temně červenofialové barvě (tuto opravdu ojedinělou barvu označuje výrobce termínem „Persia“). Kostkovaná vlněná plochá širší čepice Stetson Hatteras ladí k outfitu nejen barevně (výraznější kostička je převážně v odstínech šedé barvy), ale i materiálově. Originální Woolrich vlna, ze které je čepice vyrobená má jemnou texturu, která perfektně koresponduje a doplňuje jak kašmírovou šálu, tak i kašmírový antracitový svetr.

Právě vhodně zvolené doplňky – kašmírová šála a vlněná bekovka – doplňují a svým způsobem i přebíjejí celkem nevýrazný základ dnešního outfitu.

Košile – Modrá kostičková košile Turnbull & Asser
Svetr – Antracitový pánský kašmírový svetr s okrouhlým výstřihem, N.PEAL
Čepice – Stetson Hatteras – kostkovaná čepka s kšiltem, šedobéžová
Šála – Proužkovaná zdvojená kašmírová šála, N.PEAL

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*