Siamod Genova – luxusní kožená kabelka na notebook

Kabelka Siamod Genova je ojedinělá tím, že její výška je větší než šířka – a z toho i plyne, že notebook je v této kabelce uložen na výšku. Kabelka má dva hlavní vnitřní oddíly, oddělené kapsou na zip, z nichž jeden je polstrován hmotou, která pohlcuje nárazy a tak chrání přepravovaný přenosný osobní počítač. Na přední straně kabelky je snadno přístupná kapsa (se zavíráním na dva magnetické patenty), ve které lze pohodlně a organizovaně přenášet obvyklé drobnosti (mobilní telefon, tužky, vizitky, osobní organizér apod.). Exkluzivní vzhled kabelky Siamod Genova doplňují kovové ozdobné doplňky ve stříbrné barvě.

Značka Siamod je označení nejvyšší řady aktovek a kabelek americké firmy McKlein USA, která je známá i v České republice. Aktovky a kabelky Siamod se vyznačují použitím těch nejkvalitnějších materiálů – od usně, přes zipy, přezky, podšívky až po nítě, kterými jsou kabelky a aktovky šité. Zároveň zachovávají výrobky značky Siamod stejnou filozofii, jako mateřská značka McKlein – kombinace funkčnosti a stylu, atraktivní a přitom nadčasový vzhled a vysoká míra pozornosti, věnovaná každému detailu. (Více se o značce Siamod dočtete na našem blogu.)

Kabelka Siamod Genova je vyrobena z módní lakované kůže a je dodávána s pásky pro nošení přes rameno, jejichž délku je možné individuálně nastavit.. Kabelka má vnější rozměry 35 x 38 x 10 cm a její váha je 1,8 kg. Je k dispozici v tmavě hnědé (čokoládové) barvě.

Kabelku Siamod Genova najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*