Siamod Belvedere – luxusní kožená aktovka na notebook

Značka Siamod je označení nejvyšší řady aktovek a kabelek americké firmy McKlein USA, která je známá i v České republice. Aktovky a kabelky Siamod se vyznačují použitím těch nejkvalitnějších materiálů – od usně, přes zipy, přezky, podšívky až po nítě, kterými jsou kabelky a aktovky šité. Zároveň zachovávají výrobky značky Siamod stejnou filozofii, jako mateřská značka McKlein – kombinace funkčnosti a stylu, atraktivní a přitom nadčasový vzhled a vysoká míra pozornosti, věnovaná každému detailu

Aktovka Siamod Belveder je charakteristická neotřelým tvarem, který je charakteristický zavíráním na dvě přezky na přední straně aktovky. Vnitřní prostor tašky je rozdělen na tři hlavní oddíly, z nichž zadní je vypolstrován a je určen pro bezpečný transport notebooku s rozměry až 40 x 30 x 5 cm. Uvnitř aktovky jsou kapsy pro přehledné a organizované uložení běžných drobností (mobilní telefon, PDA, vizitky, tužky, CD apod.). Zadní strana aktovky Siamod Belvedere je opatřena patentovaným systémem SmartZipper, který jednak umožňuje jednoduché připevnění aktovky na zavazadlový vozík, jednak může sloužit jako rychle přístupná kapsa na dokumenty či cestovní doklady.

O ochranu přenosného počítače se stará polstrování, které využívá vlastního systému McKlein Laptop Protection Systém. Toto ochranné polstrování je tvořeno několika vrtsvami různých materiálů tak, aby celkový výsledek poskytoval maximální schopnost pohlcovat rázy a zároveň byl extrémně lehký a tenký. Vnější vrstvy Laptop Protection Systemu jsou tvořeny 1 mm a 5 mm silnými pláty z tzv. EPE Foam (Expanded Polyethylene Foam). Vnitřní struktura EPE Foam je tvořena malými buňkami, které navazují jedna na druhou a jejichž velikost je menší než 0,85 mm. Mezi vrstvami EPE Foam je další speciální vrstva, jejíž vnitřní struktura připomíná šestiúhelníkové včelí plásty. Exponovaná místa (zejména rohy) jsou dodatečně ještě chráněné balistickým nylonem.

Aktovka Siamod Belvedere je dodávána s koženým ramenním popruhem. Aktovka má vnější rozměry 42 x 30,5 x 14 cm a její váha je 3 kg. Je dodávána v černé a hnědé (cognac) barvě se stříbrnými kovovými doplňky a její cena je 6.385,- Kč bez DPH (7.600,- Kč s DPH). Více na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*