Manžetové knoflíčky se čtvercovou hlavou

Manžetové knoflíčky s květy růží, Robert Charles

Manžetové knoflíčky, jejichž hlava má čtvercovou hlavu patří dnes mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější. Je to dáno tím, že čtvercová hlava má poměrně velkou plochu a ideální tvar pro umístění nejrůznějších motivů.

Manžetové knoflíčky se čtvercovou hlavou jsou k dispozici s širokým spektrem motivů – od jednoduchých ornamentálně – geometrických, přes sportovní tematiku a motivy, které identifikují nositele s nějakým životním stylem, až po manžetové knoflíčky s vyloženě erotickými motivy. Samostatnou kapitolou jsou manžetové knoflíčky s květinovými motivy, ať už provedenými jen schematicky nebo s věrnou miniaturní fotoreprodukcí květu nebo květů.

Při nošení manžetových knoflíčků se čtvercovou hlavou je třeba věnovat pozornost tomu, aby knoflíčky byly správně natočené – tak, že jejich hrana je paralelní s okrajem manžety.

Díky své oblibě je možné manžetové knoflíčky se čtvercovou hlavou nosit prakticky k libovolné příležitosti – od ryze formální, přes business nošení do práce či na jednání, až po vyloženě volnočasové aktivity.

Naší nabídku manžetových knoflíčků se čtvercovou hlavou najdete na www.SEKORA.cz.

Moderní manžetové knoflíčky Tyler & Tyler

Starožitné manžetové knoflíčky s perlou, L.E.Garrigus & Co., circa 1930

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*