Moderní proplétané pásky Tyler & Tyler – uvolněné, barevné a moderní

Opasky mají po celou svou historii dvě základní funkce – držet kalhoty nebo sukni na svém místě a zároveň jsou doplňkem oblečení, který pomáhá vytvářet celkový dojem. Estetická funkce módního doplňku za posledních dvacet let posiluje svou pozici a opasek se často stává jedním z výrazných prvků oblečení.

Klasické pásky jsou kožené a v zásadě jen ve dvou barvách – černé a hnědé. S tím, jak vzrůstá význam módního aspektu pásků, využívají současné moderní opasky téměř úplné spektrum barev tak, aby ladily nebo dokonce kontrastovaly s použitým oblečením. Populární jsou pásky v jasných, zářivých barvách, které díky svému barevnému kontrastu téměř dominují celkovému outfitu.

Tyler & Tyler je mladá anglická značka módních doplňků se sídlem v Birminghamu. Byla založena bratry Richardem a Jonathanem Tylerovými a její kolekce obsahuje klasické, stylové a velmi současné módní doplňky, které nabízejí perfektní a stylový akcent. Módní doplňky Tyler & Tyler jsou charakteristické klasickými kořeny, které jsou doplněné pozoruhodnou invencí tak, aby byly moderní a zároveň stylové. Klasické kořeny nezapřou svůj anglický původ a i tím přispívají k atraktivitě značky v dnešní době.

I opasky značky Tyler & Tyler vycházejí z této filozofie. Jsou vyrobené z proplétaných bavlněných vláken v široké barevné škále – od klasické černé, přes modrou či šedou až po zářivou červenou, žlutou či růžovou. Každý opasek má na obou koncích kožené zakončení, provedené v hnědé barvě, která i konvenčním barvám pásků dává šmrnc. Přezky jsou mosazné, obdélníkové, ve stříbrné barvě.

Proplétané pásky značky Tyler & Tyler v širokém rozsahu barev jsou k dispozici na internetovém obchodě www.SEKORA.cz. Každý opasek je dodáván v elegantní krabičce a jeho cena je 1.495,- Kč (s DPH). Více najdete na www.SEKORA.cz .

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*