Opasky s povrchem kůže exotických zvířat

Opasek s povrchem krokodýlí kůže, Robert Charles

Kožené opasky s povrchem, jehož textura imituje kůže exotických zvířat (krokodýlí, ještěrčí, hadí nebo úhoří – více se o exotických kůžích dočtete na našem blogu) jsou oblíbeným a originálním módním doplňkem. Struktura, charakteristická pro exotická zvířata jemně doplňuje celkový vzhled a zatraktivňuje takovou ryze funkční součást oblečení, jakou opasek je.

Pro udržení elegance a stylovosti celkového vzhledu je ale dobré, aby opasky s povrchem kůže exotických zvířat byly dobře a vkusně nakombinovány s ostatním oblečením tak, aby nevyčnívaly a nestaly se dominantní součástí outfitu. Proto by měly mít stejnou barvu jako ostatní kožené doplňky (boty, kabelka či aktovka) – obvykle černou nebo hnědou. Spona opasku by neměla být výrazná, ideální je jednoduchá, subtilní mosazná ve stříbrné či zlaté barvě. I barva spony by měla ladit s ostatními kovovými doplňky (hodinky, kování na aktovce nebo kabelce) tak, aby všechny kovové komponenty outfitu byly v jedné barvě (typicky stříbrné nebo zlaté).

Opasky s povrchem kůže exotických zvířat jsou zajímavým a stylovým doplňkem, který dokáže oživit i velmi usedlý outfit. Naší nabídku těchto pásku novozélandské značky Robert Charles najdete na www.SEKORA.cz.

Pásek s povrchem hadí kůže, Robert Charles

Opasek s povrchem bůvolí kůže, Robert Charles

 

 

 

 

 

Pásek s povrchem úhoří kůže, Robert CharlesPříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*