Pánský outfit pro inspiraci (VI)

Tentokrát je pánský outfit pro inspiraci spíše sportovní, volnočasový. Kombinuje běžné základní prvky (jeansy, kašmírový svetr, košile), které jsou doplněné ne zcela tradičními doplňky (čepice a hedvábná šála).

Dominantní součástí dnešního outfitu je pánský kašmírový svetr s výstřihem do V ve světle růžové barvě. Ačkoli je tato barva líbivá, elegantní a velmi dobře se barevně kombinuje, jedná se o barvu, která není mezi muži příliš oblíbená. V západní kultuře je růžová vnímána spíše jako barva vyloženě ženská či dívčí. Aby se oslabil vliv této růžové barvy, je dnešní outfit doplněn kontrastními módními doplňky v barvách, které jsou chlapské. Černé džíny rámují svetr zezdola a černá kašmírová bekovka Stetson Madison seshora. Košile s velmi jemným modrým proužkem značky Turnbull & Asser nejen barevně ladí, ale drobný proužek přidává i vzorek k převážně jednobarevnému vzhledu. Celek je doplněn hedvábnou šálou francouzské značky A Piece of Chic, která je v bílo-černé kombinaci s červeným olemováním a konci. Šála je z limitované série šál, které byly vytvořené pro Blitz Motorcycles a i tento fakt poněkud oslabuje dominanci světle starorůžové v dnešním outfitu.

Košile – Bílomodrá proužková košile Turnbull & Asser
Svetr – Lehký pánský kašmírový svetr do V, světle růžový, N.PEAL
Čepice – Stetson Madison – černá plochá čepice z vlny s příměsí kašmíru
Šála – Černobílá hedvábná šála s červeným lemem, A Piece of Chic

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*