Pánský tmavě modrý kašmírový svetr – velmi univerzální

Pánský tmavě modrý kašmírový svetr, ať už s výstřihem do V nebo propínací, patří mezi jednu z nejuniverzálnějších součástí pánské garderoby. Tmavě modrá barva, tzv. „navy“ je v západní kultuře klasickou pánskou barvou, která se opravdu mimořádně dobře snáší s ostatními barvami, vhodně a nenásilně je doplňuje a přidává kus elegance.

Kašmírový svetr v navy barvě je možné úspěšně nosit jako součást volnočasového oblečení. V tomto případě temně modrá barva poněkud formálně povyšuje vzhled, přidává na eleganci a zformálňuje i hodně uvolněný vzhled. Tmavě modrá barva se hodí jak k modrým i černým jeansům, tak i k šedým flanelovým kalhotám. Ale temně modrý kašmírový svetr lze s úspěchem přidat i k vyloženě business oblečení, k obleku a kravatě. V takovém případě je tmavě modrá zárukou toho, že celkový outfit bude dobře barevně sladěný a neztratí příliš ze své formálnosti a distingvovanosti.

Kvalitní kašmírový svetr v navy barvě je výbornou investicí do rozšíření pánského šatníku. Takový svetr je velmi univerzální, příjemný na nošení, působí opravdu luxusně a navíc je (při správné údržbě) opravdu dlouhověký.

Naší nabídku luxusních pánských kašmírových svetrů najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*