Hedvábné šály značky A Piece of Chic ze zimní kolekce

V předvánočním shonu jsme pro vás dopnili nabídku luxusních hedvábných šál francouzské značky A Piece of Chic o modely ze zimní kolekce 2013/14.

Hedvábná šála je originálním a elegantním módním doplňkem. Dokáže velmi dobře doplnit celkový outfit a zdůraznit nejpodstatnější část lidské postavy – obličej. Hedvábí má navíc naprosto osobitý vzhled, ojedinělý lesk a velmi jemnou texturu.

Šály francouzské značky A Piece of Chic jsou vyrobené ve francouzském městě Lyon, které je již od konce 15. století proslavené svou produkcí toho nejkvalitnějšího hedvábí, které nemá ve světě konkurenci. A Piece of Chic navazuje na tuto dlouhou tradici a snaží se vybudovat současnému lyonskému hedvábí takové postavení, jaké vysoká kvalita předurčuje.

Šály ze zimní kolekce mají rozměry 140 x 30 cm a svými vzory často vycházejí z uměleckého stylu Art Deco. Citlivá práce s barvami vytváří opravdu zajímavé a elegantní motivy.

Naší nabídku luxusních hedvábných šál značky A Piece of Chic najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*