Kravaty s klubovým vzorem

Kravaty s klubovým vzorem

Jako klubové jsou označovány kravaty s opakujícími se malými obrázkovými motivy, obvykle se sportovní nebo přírodní tematikou (např. tenisové rakety, květiny apod.). Klubové vázankové vzory pocházejí z Británie, kde je nosili členové soukromých klubů. Obrázky na těchto kravatách byly emblémy nebo znaky klubů a symbolizovaly příslušnost nositele takové vázanky k danému klubu.

Speciálním případem klubových kravat jsou vázanky, na kterých je zobrazeno drobné logo módního domu, který kravatu navrhl – hlava medúzy u Versaceho, stylizovaná G u Gucciho či drobná písmena CD u Christiana Diora.

Kravaty s klubovými vzory jsou poněkud náladové a frivolní. Z toho důvodu se ne všechny klubové vázanky hodí k normálnímu nebo pracovnímu nošení. Jsou ovšem vynikající volbou pro neformální a více uvolněné příležitosti. Kombinace šedých flanelových kalhot, modrého blazeru, světlé košile a vázanky s klubovým vzorem bezpochyby patří k tradičnímu a dnes již klasickému oblečení pro volný čas.

Vhodnost klubových vázanek pro různé příležitosti

Vhodnost pro formální příležitosti Vhodnost pro dennodenní nošení Vhodnost pro volnočasové nošení Vhodnost jako dárek
+ ++ +++ +

Vhodnost udáváme pomocí 0 až 3 křížků, kdy 3 křížky znamenají maximální vhodnost a žádný křížek znamená, že kravata pro danou příležitost opravdu není vhodná

Naší nabídku klubových kravat najdete na www.SEKORA.cz.

Kravata s klubovým vzorkem - hlavou Medúzy, Versace

Vázanka s klubovým vzorkem, Dior

 

 

 

 

 

 

 

 

Kravata s klubovým vzorem, VersacePříbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*