Pánský outfit pro inspiraci (V)

Dnešní outfit pro inspiraci je velmi klasický, vhodný pro dennodenní nošení do kanceláře nebo na obchodní jednání. Usedlost outfitu je oslabena použitím košile s tzv. button-down límečkem a oživena ozdobným kapesníčkem v klopě saka.

Černé sako s jemným proužkem je doplněno středně tmavou modrou košilí a zlatavou vázankou s modrými diagonálními proužky. Použitá košile značky Turnbull & Asser má límeček, který se připíná knoflíčky na přední díl košile, tzv. button-down límec (více se o košilích s button-down límečkem dozvíte na našem blogu). Pro button-down košile obecně platí, že jsou méně formální, se sportovnějším charakterem a v případě tohoto outfitu byla zvolená proto, aby oslabila klasický, až usedlý vzhled.

Zlatavá kravata s tenkými modrými proužky se ke košili mimořádně barevně hodí. V našem případě je kravata značky Brooks Brothers s proužky v tzv. americkém směru (více se o proužkových vázankách dočtete na našem blogu), ale je možné s úspěchem vybrat jakoukoli kravatu se zlatavou základní barvou. Klasický vzhled je podtržen jednoduchým koženým opaskem z hladké kůže v černé barvě a celkový vzhled je doplněn ozdobným kapesníčkem v modré barvě se žluto-zlatými jemnými puntíčky, které odrážejí barvu vázanky.

Košile – Modrá košile s button-down límečkem Turnbull & Asser
Kravata – Zlatá kravata s modrými proužky, Brooks Brothers
Opasek – Černý kožený hladký pásek, Robert Charles
Ozdobný kapesníček – Modrý hedvábný kapesníček se žlutými puntíčky, Tyler & Tyler

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*