Podzimní bekovky Stetson

Plochá čepice, v Čechách označovaná jako bekovka (pojmenování je odvozeno od polského ministra zahraničí Józefa Becka, který byl ministrem v letech 1932 – 1939), patří v dnešní době k nejuniverzálnějším pokrývkám hlavy. Postupem času se posunula z ryze volnočasové čepky k čepici, která je zcela akceptovatelná pro dennodenní business nošení.

Legendární americká značka klobouků Stetson, která se proslavila zejména svými kovbojskými klobouky, má ve své široké nabídce i bekovky. Pro podzimní počasí, kdy se střídají hezké dny s pošmournými, hrozí dešťové a občas i sněhové přeháňky a fouká vítr jsou ideální například tyto modely:

Stetson Gilchrist je velmi elegantní plochá čepice, vyrobená z jemné a poměrně slabé vlněné látky. Látka je jemně kostičkovaná kombinací tmavě hnědé a světlejší, téměř béžové barvy. Na vrcholu koruny je ozdobný knoflík a na pravé stravě vzadu je decentní mosazné logo Stetson. Čepice je jemná, až subtilní, ale díky vlněné látce i přiměřeně teplá. Více najdete na www,SEKORA.cz.

Stetson Kent je stylová bekovka, vyrobená z lehké vlněné látky, která je utkána tak, že výsledná textura má podobu rybí kosti. Do látky jsou navíc vetkány proužky v hnědé a světlomodré barvě, které vytváří velkou kostičku. Na levé straně je mosazné logo Stetson. Čepka je lehká a vzdušná, ale dostatečně teplá pro podzimní dny. Podrobnosti na www.SEKORA.cz.

Stetson Kent

Stetson Gilchrist

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*