Kašmírová šála – dotek opravdového luxusu

Kvalitní šála je běžným módním doplňkem dámského i pánského oblečení. Její základní a prapůvodní funkcí je ochrana majitele před nepřízní počasí a zejména před chladem. Ale díky tomu, že šály se nosí na velmi viditelném místě těsně pod obličejem, mají i zásadní estetickou funkci – dotvářejí celkový vzhled jejich nositele. Nejluxusnějším materiálem, ze kterého se šály vyrábějí je bezesporu kašmírová vlna. Je lehká a jemná, velmi příjemná na omak, extrémně hřejivá a kvalitní kašmírová vlna je (při správné údržbě) dlouhověká.

Nejkvalitnější kašmír pochází ze severní Číny a z Mongolska. Pouze v těchto lokalitách lze získat surovinu, která je dostatečně jemná a tvořena dlouhými a tenkými chloupky. Ale i následné zpracování ovlivňuje výslednou kvalitu finálního kašmírového výrobku a v této oblasti patří dlouhodobě mezi špičku britské a severoitalské přádelny.

Britská značka N.PEAL vyrábí již téměř 75 let ty nejkvalitnější kašmírové úplety. Kvalitě je podřízen celý výrobní proces – od výběru surové vlny, která pochází výhradně z oblasti vnitřního Mongolska, přes následné zpracování, které používá tradiční a prověřené postupy. Charakteristickými znaky pro výrobky značky N.PEAL jsou kvalita, tradice a nadčasový a přitom velmi moderní vzhled.

Na www.SEKORA.cz lze najít dámské i pánské šály značky N.PEAL ze 100% kašmíru, které jsou dovezeny v pestré nabídce moderních i klasických barev.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*