Hnědá pánská aktovka – stylové oživení

Hnědá je – hned po černé – druhou nejoblíbenější a nejrozšířenější barvou pánských aktovek. Obliba hnědých aktovek je spojena s tím, že hnědá barva se dá velmi dobře kombinovat prakticky s veškerým klasickým pánským oblečením, je to tradiční barva kůže a v neposlední řadě hnědé aktovky mají osobitý šmrnc.

Při kombinování oblečení je dobře pamatovat na nepsané zlaté pravidlo, že všechny kožené doplňky – zejména boty a aktovky, ale také opasky, peněženky  a pásky od hodinek – by měly být ve stejné barvě. V praxi to znamená, že by měly být buď černé nebo hnědé. Není žádoucí, aby odstín hnědé byl u všech kožených doplňků stejný, ale základní barva by měla být hnědá. Hnědá barva kožených doplňků mimořádně ladí s tmavě modrou, šedou a samozřejmě i hnědou barvou obleku či saka. Poněkud problematičtější je kombinace hnědých kožených doplňků s černým oblekem nebo sakem a ten, kdo chce být vždy a jistě stylově oblečený se takové kombinaci vyhne.

Pánské hnědé aktovky jsou obvykle kožené, jen výjimečně se vyrábějí i z jiného materiálu. Pravá kůže je nejlepším a nejkvalitnějším materiálem, ze kterého se aktovky vyrábějí a prakticky ve všech kulturách evokuje pocit luxusu a dobrého vkusu.

Naší nabídku kožených hnědých pánských aktovek najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*