Dámský outfit pro inspiraci (I)

Ačkoliv to na první pohled tak nevypadá, základem dnešního dámského outfitu pro inspiraci je čokoládově hnědý kašmírový propínací svetr s výstřihem do V (tzv. cardigan) britské prestižní značky N.PEAL. Svetřík není tlustý, je upleten z jednou skané kašmírové vlny, ale protože jde o tu nejkvalitnější kašmírovou vlnu, je svetr hřejivý, velice komfortní a mimořádně pohodlný. Svetřík je oblečen na čistě bílé triko (t-shirt) k modrým džínám (čokoládově hnědá s temně modrou džínovinou ladí téměř dokonale).

Hedvábný světle béžový šátek s barevnými hvězdičkami (francouzské značky A Piece of Chic) slouží nejen jako ochrana citlivého krku před chladnějším počasím, ale především jako módní doplněk, který podtrhuje čokoládově hnědý svetr a poněkud zjemňuje kontrast mezi svetrem a bílým trikem. Šátek je poměrně velký ( s rozměry 70 x 70 cm) a proto je okolo krku uvázán na jednoduchý uzel.

Světle béžová kabelka McKlein Lake Forest je větší, typická business kabelka s dedikovaným místem pro uložení notebooku. Nosí se přes rameno nebo v ruce a světlá béžová barva ladí jak s čokoládově hnědým svetrem, tak i s šátkem, jehož hlavní barva je v tmavším, žlutějším odstínu béžové.

Celý outfit je doplněn hnědým kloboučkem typu trilby legendární americké značky Stetson. Klobouček je ozdoben stuhou, na které se vyskytují proužky v oranžové a světle modré barvě, které dobře harmonizují s hvězdičkami ve vzorku šátku a základní hnědá barva ladí s čokoládovým svetrem. Klobouček je vhodným funkčním doplňkem do podmáčených podzimních dní a přidává celkovému outfitu osobitý půvab a šmrnc. Zároveň odráží obecně přijímanou reinkarnaci klobouků v dnešní módě.

Svetr – Čokoládově hnědý kašmírový svetr s propínáním a výstřihem do V, N.PEAL
Šátek – Světle béžový šátek s barevnými hvězdičkami, A Piece of Chic
Kabelka – McKlein Lake Forest – béžová kožená kabelka na notebook
Klobouk – Stetson Schiller – hnědý Trilby klobouk s barevnou stužkou

 

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.

Dámský outfit pro inspiraci (I)Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*