Manžetové knoflíčky Turnbull & Asser – nadčasová klasika

Manžetové knoflíčky se – po dlouhém období ústupu ze slávy – opět vrací ma módní výsluní. Tyto elegantní miniaturní šperky jsou opět populární, a to nejen pro formální příležitosti, ale i pro vyloženě volnočasové příležitosti, k džínám či k flanelovým kalhotám. Navíc nacházejí svou cestu i do dámských šatníků.

Britská značka Turnbull & Asser, která má své sídlo ve slavné londýnské Jermyn Street a více než 125-letou historii, patří mezi několik málo světově nejrenomovanějších výrobců košilí. Značka oblékala všechny filmové Jamese Bondy a její košile byly k vidění i v mnoha dalších filmech (např. ve slavné scéně o košilích ve filmu Velký Gatsby s Robertem Redfordem). Mezi její věrné a loajální zákazníky patřili např. Winston Churchill, Cary Grant, Frank Sinatra, Fred Astaire, David Niven, Michael Caine a mnozí další.

Jako doplněk svých legendárních košilí má značka Turnbull & Asser ve své nabídce i klasické a nadčasové manžetové knoflíčky. Manžetové knoflíčky značky Turnbull & Asser jsou – stejně jako jejich košile či kravaty – především velmi klasické a luxusní. Jsou vyrobené z pravého stříbra a pravé perleti a představují etalon klasické a nadčasové elegance. Knoflíčky Turnbull & Asser jsou tradičního, dnes už téměř nedostupného, provlékacího tvaru, kdy konec knoflíčků není vybaven zaklapávací sponou, ale je realizován prostřednictvím drobné kulaté plošky, která zakončuje stopku. Stopka knoflíčků má mírně prohnutý tvar tak, aby manžetové knoflíčky dokonale seděly v dirkách manžety košile a zároveň oblý tvar stopky minimalizuje riziko samovolného a nechtěného uvolnění knoflíčku. Hlava knoflíčků je z pravé perleti v široké nabídce barevných variací. Právě díky perleti každý knoflíček mění svůj barevný odstín podle úhlu dopadajícího světla a vytváří tak zajímavý a elegantní efekt. Velikost hlavy knoflíčků Turnbull & Asser je 1,6 cm a ve středu hlavy je ozdobný stříbrný kříž, který napodobuje švy, které upevňují klasické knoflíky na košilích. Díky svým menším rozměrům jsou manžetové knoflíčku Turnbull & Asser nejen decentní a elegantní, ale výborně se hodí i k dámským košilím či blůzkám.

Nabídku manžetových knoflíčků Turnbull & Asser najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*