Nová kolekce luxusních kravat Turnbull & Asser

Kvalitní vázanka patří i dnes, v době, kdy je v kurzu uvolněnější a pohodlnější styl pánského oblékání, k základním doplňkům mužského outfitu. Své místo najde nejen u vyloženě formálních situací, ale i u významných pracovních a soukromých příležitostí. A v neposlední řadě stále platí, že kravata k pánskému oblečení prostě patří a zároveň umožňuje svému nositeli se výběrem vázanky i individuálně projevit.

Anglická značka Turnbull & Asser patří již více než 125 let mezi nejprestižnější a nejuznávanější výrobce kvalitních bavlněných košilí (více se o značce Turnbull & Asser dočtete na tomto blogu). V současné době zaujímá tato značka bezesporu důstojné místo mezi těmi nejrespektovanějšími světovými výrobci pánských luxusních košilí a její košile jsou rozpoznatelné i laikovi svou kvalitou, střihem i perfektním provedením.

Kravaty Turnbull & Asser jsou především velmi klasické. V nabídce má vázanky s nadčasovými vzory v klasických i moderních barevných kombinacích. Pro mnohé z klasických kravat značky Turnbull & Asser je typické, že jsou stále ručně vyráběny tradičním postupem ve vlastní továrně v Anglii (více o tom, jak se vyrábí vázanky Turnbull & Asser se dozvíte na našem blogu) ze 100% hedvábné látky, která pochází od nejkvalitnějších producentů v severní Itálii nebo ve Skotsku.

Novou kolekci vázanek značky Turnbull & Asser najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*