Pánský outfit pro inspiraci (III)

Dnešním outfitem pro inspiraci je moderní, sportovně střižený vzhled, který je podbarven netradičním využitím ne zcela běžné barvy (v našem případě růžové) u dvou doplňujících se součástí outfitu.

Základem dnešního outfitu je klasické použití saka na košili s rozhalenkou, které se stává akceptovatelným nejen pro volnočasové příležitosti ale i pro méně formální business jednání či kancelářské prostředí. Ke klasickému černému saku byla zvolena multibarevná košile (více se o multibarevných košilích dočtete na našem blogu) Turnbull & Asser ve světlejším modrém odstínu s větší kostičkou, která je tvořena modrými a růžovými linkami. Už samotná košile dodává celkovému vzhledu půvab a celkem i originalitu.

Světle růžový pletený opasek Tyler & Tyler, který drží modré kalhoty dodává celkovému outfitu hravý, až frivolní ráz. Barva opasku je nezvyklá, ale ladí s růžovými linkami na košili a právě růžová barva opasku se stává ústředním bodem celého vzhledu. Opasek je doplněn růžovým ozdobným kapesníčkem (stejné značky Tyler & Tyler), který ve svém důsledku poněkud zjemňuje kontrast mezi běžnými součástmi dnešního outfitu pro inspiraci a růžovým opaskem.

Košile – Modrá košile s kostičkou, Turnbull & Asser
Ozdobný kapesníček – Růžový ozdobný kapeníček s bílými puntíky, Tyler & Tyler
Opasek – Růžový pletený pásek, Tyler & Tyler

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*