Dámské kašmírové svetry s krátkým rukávem

Dámský kašmírový svetr s krátkým rukávem nepatří k mainstreamovému vybavení dámského šatníku, ale jeho funkční použití i estetický vzhled jej předurčují jako perfektní doplněk pozdně letních či podzimních dní. Luxusní kašmírové svetry s krátkým rukávem značky N.PEAL jsou vyrobené z lehké, jednou skané kašmírové příze a jsou neobyčejně komfortní. V chladnějším počasí hřejí ale při vyšších teplotách se v něm nepotíte. Kvalitní kašmírová vlna je příjemná na omak a lze jí pohodlně nosit i na holé tělo.

Dámské kašmírové svetry s krátkým rukávem nejsou jen perfektní součástí sportovně laděného dámského outfitu. Lze je bez nejmenších obav nosit i do sáčka na obchodní jednání či do společnosti.

Kolekce dámských svetrů a úpletů britské prémiové značky N.PEAL je – od svého založení v roce 1936 – charakteristická použitím nejkvalitnější, speciálně vybrané, kašmírové vlny, perfektním zpracováním a ideální kombinací časem prověřených designů s moderními požadavky současných náročných zákazníků.

Naší nabídku dámských kašmírových svetrů s krátkým rukávem britské prestižní značky N.PEAL najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*