Pánský outfit pro inspiraci (II)

Dnešní outfit pro inspiraci má všechny atributy klasického formálního business oblečení – oblek, košile, kravata. Celkový vzhled je ale značně uvolněn a zcivilněn dvěmi podstatnými součástmi – button-down košilí (košile s límečkem, připnutým knoflíčky na přední stranu košile – více se o button-down košilích dozvíte na našem blogu) a pletenou hedvábnou vázankou.

Button-down košile je v klasické světle modré barvě, která se hodí téměř k libovolné kombinaci oblečené. Použitá košile značky Turnbull & Asser je vyrobená z látky, která se označuje jako Oxford, kdy do osnovy i do útku je přidána bílá nitka, která košili zesvětluje a vytváří charakteristickou texturu látky. Košile má zajímavý a originální lesk, který umocňuje kontrast s černým sakem s úzkými bílými linkami. Temně modrá kravata s vodorovnými žlutými proužky značky Tyler & Tyler je upletená z hedvábných vláken a dodává celkovému outfitu méně formální, téměř sportovní nádech (více se o pletených vázankách dozvíte na tomto blogu). Modrá košile s modrou vázankou vytváří typický vzhled tón v tónu ale v tomto případě žluté proužky na kravatě celkový dojem rozjasňují a neskuečně oživují. Vzhled je doplněn tmavě modrým ozdobným kapesníčkem s jemnými žlutými puntíky (Tyler & Tyler) v náprsní kapse saka, který výborně ladí s vázankou i košilí (modrou barvu najdete jak na kravatě, tak i na košili a žluté puntíky harmonizují se žlutými proužky na vázance). Kapesníček je složený metodou Puff (návod, jak složit ozdobný kapesníček metodou Puff najdete na našem blogu), která je nejméně formální a v tomto případě podtrhuje sportovní a mladistvý vzhled. Outfit je doplněn klasickým černým koženým páskem Robert Charles z hladké kůže.

Dnešní outfit je vhodný pro dennodenní nošení do kanceláře či na jednání i v prostředí, které vyžaduje značnou dávku formálnosti. Jeho formálnost je ale oslabená a zjemněná především pletenou vázankou s charakteristickým střihem i texturou, která dodává outfitu mladistvý a téměř sportovní nádech.

Košile – Modrá button-down košile, Turnbull & Asser
Kravata – Modrá pletená kravata se žlutými proužky, Tyler & Tyler
Ozdobný kapesníček – Tmavě modrý ozdobný kapesníček se žlutými puntíky, Tyler & Tyler
Opasek – Černý pásek z hladké kůže, Robert Charles

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a prohlédněte si módní doplňky, které vám či vašim blízkým přinesou JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*