Pánský outfit pro inspiraci (I)

Základem tohoto outfitu je multibarevná košile s růžovými a modrými proužky Turnbull & Asser. Převažující růžový vzhled košile je oslaben temně modrou kravatou (v tomto případě značky Giorgio Armani, ale stejně poslouží jakákoliv tmavě modrá vázanka s nepříliš výrazným vzorkem). Černé jeansy (nebo obecně černé kalhoty) vytváří vizuální kontrast s košilí a současně nepůsobí tak přespříliš sladěně, jak by působily v modré barvě.

Manžetové knoflíčky (značky Robert Charles) s květem lilie na černém podkladě se k outfitu výborně hodí – fialovo růžový květ lilie ladí s dominantní barvou košile a černé pozadí knoflíčku zase koresponduje s černými jeansy. Jasně modrý pletený opasek Tyler & Tyler vzhled oživuje a rozjasňuje a – spolu s kravatou – oslabuje převažující růžový odstín košile. Výrazná modrá barva pásku vytváří zřetelnou vodorovnou linku, která kontrastuje se svislými proužky na vázance.

Celkově je tento outfit vhodný pro dennodenní business nošení či pro večerní posezení v klubu nebo restauraci. Je akceptovatelný pro kancelářské prostředí nebo pro jednání, není ale příliš formální, je pohodlný a uvolněný a přitom působením detailů  sladěný a živý.

Košile – Multibarevná košile se zapínáním na manžetové knoflíčky, Turnbull & Asser
Kravata – Modrá vázanka Giorgio Armani
Opasek – Modrý pletený pásek, Tyler & Tyler
Manžetové knoflíčky – Čtvercové smaltované manžetové knoflíčky s květem lilie, Robert Charles

Navštivte nás, prosím, na www.SEKORA.cz a vyberte si módní doplňky, které vám nebo vaším blízkým přinesou JINÝ POCIT.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*