McKlein Gresham – luxusní kožená brašna na notebook

McKlein Gresham je luxusní kožená brašna z jemné telecí kůže. Vnitřní prostor je rozdělen na 3 oddíly. Prostřední oddíl je polstrován hmotou, která pohlcuje nárazy a je primárně určen pro bezpečný transport přenosného osobního počítače. Na vnitřní zadní stěně brašny je kapsa se zavíráním na zip. Na přední straně brašny je umístěna uzamykatelná kapsa, která je uzpůsobená pro organizované uložení běžných drobností (CD, mobilní telefon, tužky, vizitky apod.). Brašna má horní zavírání na zip a je vybavena úchyty pro připnutí ramenního popruhu. Brašna je dodávána s ramenním popruhem, jehož délku lze individuálně nastavit. Na zadní straně brašny je patentovaný systém SmartZipper, který umožňuje brašnu rychle a jednoduše připnout na zavazadlový vozík.

To, co brašnu McKein Gresham odlišuje od běžných brašen na notebook je bezesporu její elegantní a neokoukaný vzhled. V obou dodávaných barevných variantách (černé a hnědé) je McKlein Gresham jednoduchým, vyváženým a nadčasovým módním doplňkem, který vyhovuje jak formálnímu, tak i uvolněnějšímu vzhledu nositele. Použitá kůže, ze které je brašna vyrobena, působí na první pohled solidně a luxusně a perfektně doplňuje celkový dojem z brašny McKlein Gresham.

Elegantní a vysoce prostorná brašna s klasickým a nadčasovým vzhledem McKlein Gresham je vyrobena z kvalitní jemné telecí kůže a vysoká pozornost je věnována i kvalitě použitého kování a zipů. Taška má vnější rozměry 43 x 33 x 15 cm a její váha je 2,25 kg. Je dodávána v černé barvě se stříbrnými kovovými doplňky a její cena je 4.709,- Kč bez DPH (5.650,- Kč s DPH). Pro více informací, prosím, navštivte www.SEKORA.cz.
Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*