Pánský letní kašmírový svetr – perfektní společník

Lehký kašmírový svetr je univerzálním společníkem pro pány i v letním období. Kašmírová vlna je prodyšná a dýchá a tím eliminuje přehřátí organismu i v těch nejtropičtějších dnech. Naproti tomu ve dnech, kdy je chladnější počasí, nebo večer či v noci, poskytuje kašmírový svetr přiměřenou a dostatečnou ochranu před chladem. Je nesmírně komfortní a univerzální.

Letní kašmírové svetry bývají k dispozici v jasnějších, pastelovějších barvách, které se výborně kombinují s pestřejším letním outfitem. Ale i klasické pánské barvy – černá či tmavě modrá – jsou u letních kašmírových svetrů oblíbené a dostatečně flexibilní, aby podtrhly celkový vzhled nositele.

Díky tomu, že je kašmírová vlna přírodním materiálem, který neobsahuje žádné alergeny a je extrémně jemná, dají se letní kašmírové svetry bez problému nosit i na holé tělo. Tím se otevírají další nepřeberné možnosti kombinací letního oblečení.

Naší nabídku letních kašmírových svetrů prestižní britské značky N.PEAL najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*