Stetson Amasa – klasický westernový klobouk

Stetson Amasa je klasickým reprezentantem westernových klobouků, klobouků, které vznikly při dobývání západu Spojených států především jako funkční a veskrze praktický doplněk. Svou celosvětovou popularitu si westernové klobouky získaly v 50. a 60. letech 20. století především díky filmům s westernovou tematikou a hercům jako John Wayne, Clint Eastwood, Henry Fonda nebo Charles Bronson. Více informací o westernových kloboucích najdete na našem blogu. Výrobce klobouků Stetson je synonymem právě pro westernové klobouky a tato legendární americká značka je svými kovbojskými klobouky celosvětově proslavená (podrobnosti o značce Stetson najdete na našem blogu).

Stetson Amasa je westernový klobouk, vyrobený z vlněné plsti VitaFELT, která je díky svému výrobnímu postupu odolná proti vodě, snáší pomačkání a pamatuje si tvar a především je velmi příjemná na nošení. Klobouk má, jako typický reprezentant westernových klobouků, širší krempu, která dokonale chrání nositele či nositelku nejen před nepřízní počasí, ale i před sluncem či prachem. Koruna klobouku je středně vysoká a klobouk je ozdoben úzkou pletenou koženou stužkou v hnědé barvě. S kloboukem je dodáváno sojčí pírko, které dodává klobouku šmrnc a svými barvami perfektně s kloboukem ladí.

Stetson Amasa je dodáván v černé nebo bílé barvě. Především bílá varianta klobouku je velmi oblíbená i mezi ženami a dívkami, kterým tento klobouk zcela mimořádně sluší.

Stetson Amasa je k dispozici na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*