Hedvábné šály francouzské značky A Piece of Chic – malý kousek opravdového stylu

Šály vyrobené z pravého hedvábí patří mezi opravdu stylové módní doplňky. Mají především estetickou funkci, podtrhují a oživují celkový vzhled a zcela nenásilně dokáží zvýraznit ústřední bod celkového outfitu – lidský obličej.

A Piece of Chic je mladá značka z francouzského Lyonu, která se specializuje na design a výrobu hedvábných šátků a šál (více se o značce A Piece of Chic dozvíte na našem blogu). Posláním značky je dodat hedvábným šátkům a šálám nezastupitelné místo v šatníku moderní ženy i současného muže, místo, které šátky a šály mívaly v období, kdy elegance zažívala své zlaté časy – ve 20. a 30. letech 20. století. Design šál a šátků značky A Piece of Chic se inspiruje motivy z tohoto období (Art Deco, kubismus, surrealismus), které jsou doplněné soudobými náměty z oblasti městské a sportovní subkultury a tak vznikají opravdu stylové módní doplňky.

Šály A Piece of Chic jsou vyrobené z hedvábné látky o rozměru 140 x 30 cm, která je podélně přeložena a sešita tak, že výsledná šála má rozměr 140 x 15 cm a viditelná je vždy lícová strana hedvábné látky. Každá šála je navržená tak, aby výsledek byl maximálně vyvážený, elegantní a přitom i moderně pojatý.

Šály značky A Piece of Chic sluší nejen ženám a dívkám, ale výborně se hodí i k mužskému oblečení. Lze je nosit precizně uvázané okolo krku nebo jen ležérně položené, k formálnějšíme nebo i vyloženě volnočasovému oblečení. Své místo najdou téměř u jakékoliv příležitosti – u společenských příležitostí přidávají na eleganci a u sportovních či volnočasových aktivitách dodávají šmrnc, opravdový A Piece of Chic.

Naší nabídku hedvábných šál značky A Piece of Chic najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*