Dámský bílý kašmírový svetr – rozjasňuje a osvěžuje

Bílou barvu nosí snad každá žena, ať již jako dominantní barvu svého outfitu nebo jako barvu do kontrastu s ostatními. Čistě bílá barva je ale choulostivá a snadno se zašpiní, naštěstí ale existuje v různých odstínech (slonová kost, smetanová), které jsou proti zašpinění odolnější.

Bílá barva symbolizuje svobodu, osvobození od překážek, je barvou uvolnění a pohody. Je nejsvětlejší ze všech barev a v přírodě vzniká složením ze všech barev duhy – i proto se výborně kombinuje prakticky se všemi barvami, které jsou navíc vždy tmavší, než je bílá. I malá plocha bílé barvy dokáže celkový vzhled rozjasnit a stejně působí i na obličej, který působením bílé ztrácí našedivělý odstín. Významově se jedná o barvu neutrální, která v žádném případě nepřidá oblečení nechtěný nebo nežádoucí význam či skrytý úmysl.

Bílá rozhodně není nudnou barvou nebo barvou těch, kteří jsou v oblékání pohodlní. Bílá byla a je oblíbenou barvou mnohých celebrit – bílý kašmírový roláček Marilyn Monroe je proslavený. Ať již budete nosit bílý kašmírový svetr jakéhokoli střihu určitě budete působit elegantně, svěže a sebevědomě.

Naší nabídku dámských bílých kašmírových svetrů najdete na www.SEKORA.cz.Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*