Pánský černý kašmírový svetr – jistá volba

Pánský černý kašmírový svetr s výstřihem do V, N.PEAL

Pánský černý kašmírový svetr reprezentuje jistotu v pánském šatníku. Je velmi elegantní, působí autoritativně a je jistou volbou pro většinu situací. Lze ho úspěšně kombinovat s většinou pánského oblečení, ať již se jedná o formálnější business vzhled nebo o vyloženě volnočasové či sportovní.

Černá barva dokáže vytvořit pocit nenásilné autority a mnoho mužů má svoji garderobu postavenou okolo černé barvy. V západní kultuře je černá barva spojována s autoritou, mimořádnou elegancí a je považována za barvu vysoce formální. Je nejtmavší ze všech barev a proto, v kombinaci s jinými barvami, působí kontrastně a extrémně snadno se tedy s jinými barvami kombinuje. Snad jediným ožehavým místem při kombinaci černé s ostatním oblečením mohou být hnědé boty, nebo přesněji hnědé kožené doplňky (boty, opasek, aktovka či pásek od hodinek). Pro mnohé puristy je tato kombinace nepřípustná, ale dnešní, uvolněnější pohled na módní styly je i vůči této variantě tolerantní.

Černý kašmírový svetr přidá na eleganci i sportovnějšímu oblečení

Díky svému puncu vysoké elegance může černý svetr v kombinaci i s klasickými modrými džínami vytvořit vzhled, který je dnes plně akceptován v běžném business prostředí. V kombinaci s hlavní doplňkovou barvou – bílou – působí opravdu elegantně, šmrncovně a sexy.

Zvláštní a samostatnou kapitolu v pánském oblečení představuje černý kašmírový rolák, o kterém můžete získat více informací na našem blogu.

Černý kašmírový svetr by neměl chybět v žádném pánském šatníku. Kašmírová vlna je mimořádně příjemná, hebká na omak, hřejivá ale zároveň i dýchá a při správné údržbě je kašmírový svetr opravdu dlouhověký.

Naší nabídku luxusních pánských černých kašmírových svetrů britské značky N.PEAL najdete na www.SEKORA.cz.

Klasický černý svetr s výstřihem do V, N.PEAL

Sportovnější kašmírový svetr s okrouhlým výstřihem v černé barvě, N.PEAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*