Dámský kašmírový propínací svetr s okrouhlým výstřihem – mimořádně univerzální a elegantní

Dámský kašmírový svetr s okrouhlým výstřihem a zapínáním na knoflíčky je velmi ženský a sexy. Jako jeden z mála klasických a nadčasových střihů svetrů nemá tento svetr ekvivalent v pánské módě – pánský propínací svetr s okrouhlým výstřihem prostě neexistuje. Jedná se o jeden z „nejusedlejších“ střihů dámských svetrů, na čemž spolupracuje jak zapínání na knoflíčky na přední straně svetru, tak i okrouhlý výstřih, který podporuje jednolitý vzhled svetru a působí mimořádně elegantně. Díky tomu se tento svetr výtečně hodí pro business nošení (do práce, na jednání) a lze ho použít i pro semiformální příležitosti a zároveň i pro uvolněnější volnočasové prostředí.

Volba barvy propínacího svetru s okrouhlým výstřihem souvisí s prostředím, kde se bude nejvíce nosit. Pro business příležitosti jsou těmi klasickými barvami černá a bílá, doplněné tmavě modrou a případně tlumenějšími pastelovými barvami. Pro méně striktní prostředí jsou velmi oblíbené barvy v odstínech béžové (od světlé slonové kosti až po sytější velbloudí hnědou) a nebo jasnější, zářivější barevné odstíny červené, modré či žluté.

Dámský kašmírový svetr s okrouhlým výstřihem je opravdu univerzální a mimořádně elegantní součást dámského oblečení. Kašmírová vlna je jemná, příjemná na dotek s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi a navíc je i antiseptická a jen opravdu výjimečně se vyskytují na ní alergie. Vlastní střih svetru je jednoduchý a střízlivý a přitom slušivý. Celistvou přední plochu svetru opticky zjemňuje svislá řada knoflíčků, která zároveň opticky zeštíhluje a mírně prodlužuje postavu. Právě ona homogenní přední plocha svetru přispívá k mimořádné nadčasové eleganci a funkcionalistické jednoduchosti těchto svetříků.

Naší nabídku dámských kašmírových svetrů s okrouhlým výstřihem přední britské značky N.PEAL najdete na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*