McKlein Midway – kožená cestovní brašna na notebook

McKlein Midway je moderní kožená brašna na vozíku, která je ideálním společníkem na dvou až třídenní cesty. Vlastní brašna má dvě hlavní přihrádky a prostornou kapsu na přední stěně, ve které jsou integrovány kapsy na organizované uložení elektronických i neelektronických drobností (jako např. CD, vizitky, smartphone, tužky apod.). Zadní hlavní přihrádka je vybavena nylonovým ochranným pouzdrem na notebook, které je vyndavací a je k brašně připojeno pomocí suchého zipu. Tento obal na notebook je vybaven i dvěma uchy pro snadné a pohodlné přenášení. Přední hlavní přihrádka je prostorná a její hloubku je možné zvětšit či zmenšit o cca 5 cm pomocí zipu, který je našitý po celém obvodu přihrádky. Přední přihrádka je primárně určená k převážení oblečení, toaletních potřeb a dalších osobních věcí majitele. Zip této přihrádky je vybaven i očky pro nasazení miniaturního visacího zámku a tedy pro uzamčení této přihrádky. Na přední straně brašny je našitá prostorná kapsa, ve které je možné ukládat nejen cestovní drobnosti, ale díky dvěma vnitřním přepážkám i poměrně značné množství spisů a materiálů.

Vozík, ke kterému je brašna připevněna pomocí čtyř zaklapávacích patek, je elegantní a zároveň tuhý, pevný a maximálně funkční. Je vybaven teleskopickým držadlem, kolečky s ložisky a v prostoru mezi vozíkem a brašnou je umístěna pláštěnka, kterou lze na brašnu nasadit v případě extrémně nepříznivého počasí. Nasazení či sejmutí brašny z vozíku je jednoduché, pohodlné a velmi rychlé.

Brašna McKlein Midway je speciálně upravena tak, aby zjednodušila a zpříjemněla manipulaci při kontrolách na letištích. Celá brašna rozměrově vyhovuje mezinárodním předpisům pro palubní zavazadla a je tedy možné ji bez problémů přepravovat na palubě letadla. Pouzdro na notebook je z materiálu, který je scanovatelný současnými letištními rentgeny a není proto nutné při kontrole notebook z ochranné kapsy vyndávat. Tím, že je obal na notebook k brašně připevněn pomocí suchého zipu, není ani nutné obal na notebook od brašny oddělovat. Brašna McKlein Midway je ideálním zavazadlem na dvou až třídenní služební cesty. Velikostně splňuje podmínky pro palubní zavazadla leteckých společností a v maximální míře usnadňuje průchod letištními bezpečnostními kontrolami. Je vyrobená z pevné kůže a i zipy, vozík, ramenní popruh a ostatní součásti dodávky jsou z pevného a trvanlivého materiálu. Brašna McKlein Midway je dodávána v hnědé či černé barvě a její cena je 6.950,- Kč (včetně DPH).

Více informací najdete na www.SEKORA.cz .

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*