Siamod Rollandi – luxusní prostorná aktovka na notebook

Značka Siamod je označení nejvyšší řady aktovek a kabelek americké firmy McKlein USA, která je známá i v České republice. Aktovky a kabelky Siamod se vyznačují použitím těch nejkvalitnějších materiálů – od usně, přes zipy, přezky, podšívky až po nítě, kterými jsou kabelky a aktovky šité. Zároveň zachovávají výrobky značky Siamod stejnou filozofii, jako mateřská značka McKlein – kombinace funkčnosti a stylu, atraktivní a přitom nadčasový vzhled a vysoká míra pozornosti, věnovaná každému detailu

Siamod Rollandi je elegantní aktovka klasického vzhledu. Ačkoliv má kompaktní vnější rozměry, je uvnitř překvapivě rozměrná. Vnitřní prostor je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž zadní je polstrován a předurčen pro bezpečnou přepravu notebooku. Na zadní stěně předního oddílu, který je opravdu velmi prostorný a bez problémů se do něj vejde i šanon s dokumenty, jsou kapsy pro organizované uložení běžných drobností. Aktovka je doplněna dvěmi prostornými kapsami pod přezkami a systémem SmartZipper, který umožňuje rychlou a jednoduchou montáž aktovky na zavazadlový vozík. Vnitřní prostor aktovky je chráněn z vrchu dvěmi chlopněmi (po vzoru tzv. „pilotních kufříků“), které zajišťují perfektní ochranu i v extrémně nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Aktovka Siamod Rollandi je dodávána s koženým ramenním popruhem. Aktovka má vnější rozměry 43 x 30 x 18 cm a její váha je těsně pod 3 kg. Je dodávána v hnědé (cognac) barvě se stříbrnými kovovými doplňky a najdete ji na www.SEKORA.cz.

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It

Komentování je uzavřeno.