Světle béžová kabelka – stylový jarní a letní doplněk

Siamod Roma

Kožené doplňky – boty, pásky či kabelky – ve světlé barvě jsou mimořádně oblíbené jako doplněk jarního a letního oblečení. Světlá barva (obvykle bílá nebo světlounce béžová) totiž mimořádně ladí se světlejším a barevnějším oblečením, které se v tomto období běžně nosí. Kožené doplňky v této barvě obvykle navozují přímořskou, tropickou atmosféru a přispívají k pohodové a relaxované náladě. Světlá barva současně i odráží většinu dopadajícího slunečního záření a světlé kožené doplňky se nezahřívají tak, jako tmavší a jsou tedy výrazně chladivější a tím i vhodnější do teplého počasí.

Obecně platná zásada doporučuje, aby všechny kožené doplňky byly ve stejném, nebo lépe v podobném barevném odstínu. Z tohoto pohledu patří světle béžová barva k těm, které jsou velmi univerzální a dobře kombinovatelné s ostatními světlými barvami, ať již se jedná o bílou, slonovou kost, světlounce stříbrošedou či béžovou.

V naší nabídce business kabelek najdete i modely, které jsou vyrobené právě ze světle béžové barvy, kterou výrobce označuje jako písková. Jedná se o větší, prostorné kabelky, které jsou přizpůsobené i pro transport přenosného osobního počítače či tabletu a vyhovují tak potřebám moderní ženy. Od vrcholného modelu Siamod Roma, který je opravdu luxusním modelem ze světlé lakované kůže, přes oblíbenou kabelku Lake Forest až po cenově dostupnou Glen View se vždy jedná o stylový, mimořádně praktický a řemeslně perfektně zpracovaný módní doplněk.

Naší nabídku světle béžových kabelek najdete na www.SEKORA.cz.

McKlein Lake Forest

McKlein Glen View

 

 

 

 

 

 

 

 

 Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*