Manžetové knoflíčky s kruhovou hlavou

Decentní a mimořádně elegantní stříbrné knoflíčky Turnbull & Asser s perleťovou kruhovou hlavou

Tvar hlavy manžetových knoflíčků není určován nebo svázán nějakými pravidly a pro výběr je určující vkus a momentální pocit jejich nositele.

Knoflíčky s kruhovou hlavou nepatří mezi nejrozšířenější ani mezi nejčastěji nošené, ale patří k absolutní klasice a existují již od samé prehistorie manžetových knoflíčků. Kruhová hlava je obvykle méně výrazná a často i menší a proto se tento typ knoflíčků hodí pro situace, kdy knoflíčky mají být nenápadným a stylovým doplňkem oblečení a nepřitahovat zbytečnou pozornost. Tento přístup obvykle vyhovuje konzervativně zaměřeným zákazníkům.

Existují výrobci manžetových knoflíčků,  u kterých knoflíčky s kruhovou hlavou tvoří hlavní a nejvýznamnější část jejich produkce. Jedná se o etablované, uznávané a respektované značky jako například britská legenda pánských košilí Turnbull & Asser, jejíž stříbrné knoflíčky s perleťovou kruhovou hlavou mají opravdový styl. Ale i výrobci s vyloženě moderním pojetím mají ve své nabídce manžetové knoflíčky s kruhovou hlavou.

Naší nabídku manžetových knoflíčků s kruhovou hlavou najdete na www.SEKORA.cz.

Výraznější knoflíčky s květinovým motivem, Robert Charles

Moderní a přitom jednoduché knoflíčky značky Tyler & Tyler

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Příbuzná témata - mohlo by vás zajímat


Pin It
Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář


*